Služby

Pískování-tryskání (Most-Rudolice)

Pískování a tryskání různých materiálů dle specifikace zákazníka.
Nabídka může být kalkulována individuálně, v návaznosti na konkrétní požadavky zákazníka (dle množství a složitosti pískované konstrukce)

Ceníky a podrobnější informace najdete na naší stránce http://www.piskovani-most.cz

Zakázky jsou realizovány:

a) v provozovně – Most–Rudolice, na místě bývalého ČSAD, v ulici Ke Skále 61 (vybavena zařízením pro pískování předmětů malých i velkých rozměrů).

b) přímo na místě určeném zákazníkem (výhoda mobility, absence prostorového omezení, schopnost povrchově upravovat jakkoliv velký dílec)

Bezprašné pískování v kabině-boxu nebo ruční mobilní pískování

Pálení autogenem

Tento druh dělení se používá hlavně při dělení těžkých materiálů a nosičů všech rozměrů a délek. Samozřejmostí je i řezání do úhlu a další úpravy nosičů. Pálení plechů na požadované rozměry.

Dělení na pásové pile

K dělení profilů používáme dvě pásové pily od firmy PILOUS ( ARG 290 plus a ARG 230 Standard) a jednu pilu od firmy OPTIMUM OPTI S130GH. Tyto pily umožňují jak sériové řezání plných materiálů, tak i dělení jakostních materiálů. Velmi vysoký, plynule nastavitelný rozsah řezných úhlů 60° vpravo a 45° vlevo je optimální pro pohodlné dělení materiálů. Moderní koncepcí ramene pilového pásu zaručujeme vysoké řezné rozsahy při kolmých řezech i při dělení pod úhlem.

Ohýbání betonářské výztuže

Automatická ohýbačka betonářských třmenů,max.průměr ohýbaného železa
16 mm(R=450 N/mm2).Vysoká produktivita 700-1000 třmenů za hodinu.
Tří fázový motor 400 V/1,46kW Hmotnost 143 kg

Obrábění

Disponujeme rozsáhlou strojní vybaveností pro obrábění.

více…

obrazek
obrazek2
obrazek3
Předchozí slider1 1 slider 2 2 slider3 3 Další